Haber

Futbol: Haftanın Programı

Futbolda TFF 2. Lig 14. haftayla, TFF 3. Lig ise 11. hafta maçlarıyla devam edecek.

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nin 11. haftasında maçlar oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şöyle:

TFF 2. Lig

Beyaz Grup

Yarın:

13.00 Ankaraspor-Vefa Grubu Vanspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Karacabey Belediyespor-Yeni Mersin İdmanyurdu (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Bursaspor-Zonguldak Kömürspor (Sütaş Timsah Park)

14.00 Nazilli Belediyespor-Diyarbekirspor (Nazilli İlçesi)

14.00 Altınordu-Hes İlaç Afyonspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19 Kasım Pazar:

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı SporFaaliyetler-Esenler Erokspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

14.00 Ankara Demirspor-1461 Trabzon (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Bucaspor 1928-Tuna Tarım Kırklarelispor (Yeni Buca)

14.00 Adıyaman FK-Kırşehir Futbol (Kahta İlçesi)

Kırmızı Grup

19 Kasım Pazar:

14.00 Motolux 68 Aksaray Belediyespor-Somaspor (Dağınık)

14.00 İskenderunspor-Alagöz Holding Iğdır FK (7 Ocak)

14.00 Uşakspor-GMG Kastamonuspor (Uşak 1 Eylül)

14.00 Belediye Derincespor-İnegölspor (Belediye Derincespor Doğal Çim)

14.00 Amed Spor Aktiviteleri-Fethiyespor (Diyarbakır)

14.00 Karaman FK-Anagold 24Erzincanspor (Yeni Karaman)

14.00 Isparta 32 Spor-Etimesgut Belediyespor (Isparta Atatürk)

14.00 Sarıyer-Denizlispor (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Düzce Çam Düzcespor-Menemen FK (Düzce Şehir)

TFF 3. Lig

Grup 1

Yarın:

14.00 İnegöl Kafkasspor-Küçükçekmece Sinopspor (İnegöl İlçesi)

19 Kasım Pazar:

14.00 Karabük İdmanyurduspor-52 Orduspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Ayvalıkgücü Belediyespor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Aliağa Futbol-Mardin 1969 (Aliağa Atatürk)

14.00 Kırıkkalegücü Futbol-Tarsus Antrenman Yurdu (Başpınar)

14.00 Kepezspor Futbol-Malatya Arguvanspor (Kepez Hasan Doğan)

14.00 Edirnespor-Artvin Hopaspor (Edirne 25 Kasım)

Grup 2

Yarın:

14.00 Karşıyaka-Kelkit Hürriyetspor (Alsancak Mustafa Denizli)

19 Kasım Pazar:

14.00 Pazarspor-Amasyaspor FK (Pazar İlçesi)

14.00 Turgutluspor-Amber Çay Eynesil Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

14.00 TPAO Batman Petrolspor-Sapanca Gençlikspor (Batman)

14.00 Ergene Velimeşespor-Hacettepe 1945 (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Silifke Belediyespor-Kemerkent Bulvarspor (Silifke Şehir)

14.00 3Gen Holding Elazığspor-Efeler 09 Spor FK (Elazığ)

Grup 3

Yarın:

14.00 Akhisarspor-Fatsa Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

14.00 Silivrispor-Osmaniyespor FK (Silivri Müjdat Gürsu)

19 Kasım Pazar:

14.00 1922 Konyaspor-Karaköprü Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Sivas Dört Eylül Futbol (Dumlupınar)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Merkür Jet Erbaaspor (Darıca İlçesi)

14.00 Kuşadasıspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Onvo Ağrı 1970-Bornova 1877 Spor Yatırımları (Vali Lütfü Yeğenoğlu)

Grup 4

Yarın:

14.00 Harmony Alanya Kestelspor-Muş 1984 Muşspor (Alanya Ulusal Egemenlik)

14.00 Güneş Holding Çankayaspor-Bursa Yıldırımspor (Osmanlı)

19 Kasım Pazar:

14.00 Sebat Gençlikspor-Balıkesirspor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 Bitexen Adana 1954 FK-Bergama Sportif Faaliyetleri (Tarsus İli)

14.00 Orduspor 1967-23 Elazığ FK (Yeni Ordu)

14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Nevşehir Belediyespor (Kurtalan İlçesi)

14.00 Sultanbeyli Belediyespor-İdaş Çatalcaspor (Sultanbeyli Gölet Futbolu)

Turkcell Kadınlar Futbol Süper Ligi

19 Kasım Pazar:

12.00 Ataşehir Belediyespor-Trabzonspor (İBB Esatpaşa)

12.00 Hakkarigücüspor-Galatasaray (Merzan Şehir)

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor ???????-Fatih Vatanspor (Şehit Vefa Karakurdu)

13.00 Bitexen Adana İdmanyurduspor-Amed Sportif Faaliyetleri (Muharrem Gülergin Futbol Sahası)

13.00 Bitexen 1207 Antalyaspor FK-Wulfz Fatih Karagümrük (Konyaaltı Atatürk)

14.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET-Beylerbeyi (Osmanlı)

14.00 ALG Spor-Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor (Batur)

20 Kasım Pazartesi:

18.45 F.Bahçe Petrol Ofisi-Beşiktaş JK United Ödeme (Ülker)

altinyayla-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu